Awans do klasy A!

Seniorzy Iskry Witków zajmując drugie miejsce w grupie wałbrzyskiej kl. B, uzyskali upragniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej, a to za sprawą najlepszego współczynnika punktowo-meczowego spośród wszystkich pięciu B klas (Wałbrzych, Świdnica I, Świdnica II, Kłodzko I i Kłodzko II). WIELKIE GRATULACJE DLA CAŁEJ DRUŻYNY!!!

Nasi seniorzy w każdym meczu grali do końca i to dzięki swemu uporowi udało im się po kilku latach powrócić do klasy A. Mecz z Victorią Świebodzice II, w którym Iskra przez ponad pół meczu grała w dziewiątkę, by zwycięską bramkę strzelić w samej końcówce spotkania. Spotkanie z liderem Górnikiem Gorce, gdzie nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobrą drugą połowę cały czas goniąc wynik, by w doliczonym czasie doprowadzić do wyrównania. Te dwa mecze pokazały, że Iskra to drużyna ambitna. Zamiast 1 punktu, mamy 4 i to dzięki nim mamy awans, bo w ogólnym rozrachunku każde oczko okazało się być na wagę złota.

Już 17. lipca ruszamy z przygotowaniami do pierwszej rundy sezonu 2015/16, w której postaramy się pokazać, iż nasz awans to nie sprawa przypadku, lecz zasłużona nagroda za wszystkie dotychczasowe sezony. Ten awans wywalczyliśmy na boisku i na boisku potwierdzimy, iż jesteśmy drużyną silną.

Dziękujemy wszystkim Zawodnikom, Zarządowi, Trenerowi i Kibicom, bo wspólnie dokonaliśmy pięknej rzeczy. Gratulacje Iskro!